Fyksesundet rundt – Tidlegare resultat

FXR 2018 Individuell klasse kvinner

1. Frid Laupsa Fosso               08:25:06
2. Ingunn Hildonen Teigland .  10:40:55
3. Britt Vik Sandven                12:27:17

 

FXR 2018 lagklasse

Rune Mo-Bjørklund / Hans Laupsa           08:48:58
Morten Fossmark / Asbjørn Fossmark      09:49:43
Bjørn Christian Aarum / Jakob Gam         09:59:15

 

FXR Halvmaraton+ 2018 Individuell klasse kvinner

1. Kari-Iren Kvarv               07:17:28

 

FXR Halvmaraton+ 2018 Individuell klasse menn

1. Heine Dalatun               03:45:00
1. Eivind Huse                   03:45:00
3. Are Sæbø                     04:04:00
4. Øyvind Soldal               04:48:00
5. Ole Gunnar Høysæter   05:01:00
6. Magne Berge                05:32:17
7. Christian Mo                 06:32:00

 

FXR 2018 Individuell klasse menn

1. Per Arne Aadland                   07:24:09
2. Eirik Kvarv                             07:37:23
3. Bjørnar Fykse                         07:41:31
4. Alf Olav Melstveit                  07:48:00
5. Roger Botnen                         07:57:02
6. Odd Arne Botnen                   07:57:45
7. Nils Johan Borge                    08:25:04
8. Ottar Steinstø                       08:29:05
9. Mats Mollandsøy                   08:29:47
10. Heine Vik                             08:51:43
11. John Olav Måge                    09:03:23
12. Sjur Tolo                               09:03:59
13. Jarle Røstbø                         09:10:12
14. Håkon Kronstad Sandven .    09:45:47
15. Roy Magne Stenehjem          09:49:43
16. Bjørn Lingener                      09:52:18
17. Tor-Olav Hugdal Kalberg       09:52:18
18. Lars Olav Børve                    10:24:25
18. Asgaut Valland                     10:24:25
20. Audun Gabriel Langeland .   10:57:50
21. Terje Langeland                    12:07:16
22. Frode Sandven                     12:27:17


FXR heilmaraton
Klikk her for å sjå detaljerte resultat med alle passeringar

FXR halvmaraton+
Klikk her for å sjå detaljerte resultat med alle passeringar


FXR 2017 Individuell klasse kvinner

1. Frid Fosso                           9:08:00 --
2. Bjørg-Marit Valland            10:27:00 +1:19:00
3. Ingunn Hildonen Teigland   11:21:00 +2:13:00
4. Gunhild Gjeraker                12:12:00 +3:04:00
5. Vigdis Gammelsæther        12:14:00 +3:06:00
6. Tina Rosvold Eik                 12:14:00 +3:06:00
7. Joanna Valland                   12:30:00 +3:22:00
8. Torill Borge                        13:38:39 +4:30:39

 

 

FXR 2017 lagklasse

1. Kristian Flem og Geir Lasse Kaldestad
13:37:00 --

1. Håkon Hjartnes, Alf Kåre Hjartnes og Ivar Bergstø
13:37:00 +00:00

FXR 2017 Individuell klasse menn

1. Hallvard Schjølberg              6:25:00 --
1. Sverre Slethaug                    6:25:00 +00:00
3. Jakob Aarekol                      7:56:00 +1:31:00
3. Per Arne Aadland                 7:56:00 +1:31:00
5. Eirik Kvarv                            8:15:00 +1:50:00
5. Lars Olav Børve                    8:15:00 +1:50:00
7. Sjur Tolo                               8:39:00 +2:14:00
8. Heine Dalatun                      8:43:00 +2:18:00
9. Casper Andersen                  8:50:00 +2:25:00
10. Håkon Kronstad Sandven    9:00:00 +2:35:00
11. Sigurd Laupsa Fosso            9:38:00 +3:13:00
12. Frode Sandven                    9:39:00 +3:14:00
13. Bjørn-Jostein Singstad       10:07:00 +3:42:00
14. Audun Gabriel Langeland   10:19:00 +3:54:00
15. Asbjørn Fossmark              10:27:00 +4:02:00
16. Nils Johan Borge                11:35:00 +5:10:00
17. Torgeir Kristian Børve         11:35:00 +5:10:00
18. Knut Endre Øyri                 11:46:00 +5:21:00
19. Asgaut Valland                   12:12:00 +5:47:00
20. Øyvind Aarekol                  12:41:00 +6:16:00


Klikk her for å sjå detaljerte resultat med alle passeringar


FXR 2016 Individuell klasse menn

01. Ingebrigt Ølmheim            7h 05m 00s
02. Mats Mollandsøy              7h 17m 00s
03. Eivind Huse                      7h 54m 04s
04. Jostein Børve Hernes        7h 57m 00s
05. Per Arne Aadland             8h 00m 56s
06. Kjell Inge Tufte Tyssen      8h 20m 10s
07. Roger Erstad                     8h 38m 00s
08. Alf Olav Melstveit             8h 38m 00s
09. Martin Fykse                     8h 56m 18s
10. Alf Olav Fykse                   9h 05m 25s
11. Roger Botnen                     9h 12m 35s
12. Roy Kihl                             9h 13m 07s
13. Sjur Tolo                            9h 22m 12s
14. Eirik Kvarv                         9h 26m 36s
15. Audun Gabriel Langeland   9h 56m 39s
16. Geir Inge Austbø               9h 58m 11s
17. Frode Sandven                   10h 03m 31s
18. Håkon Kronstad Sandven   10h 36m 05s
19. Vidar Natås                       10h 50m 06s
20. Sigurd Laupsa Fosso         11h 32m 00s
21. Bjørn Øvrevik                    12h 21m 03s
22. Asgaut Valland                 12h 24m 59s
23. Arve Jordalen                   12h 41m 47s
24. Olav Vidar Melstveit         13h 02m 00s
25. Olav Henning Soldal          Makstid

FXR 2016 Individuell klasse kvinner

01. Camilla Ianke                       9h 27m 12s
02. Sofie Torlei Olsen               10h 37m 06s
03. Merete Tellevik                   11h 24m 06s
04. Ida Johanne Aadland          11h 32m 00s
04.Ingunn Hildonen Teigland    11h 32m 00s

 

FXR 2016 lagklasse

01. Kjetil og Lars                       9h 18m 41s
02. Terje, Asbjørn og Morten     9h 24m 55s
03. Eirik og Anders                    9h 26m 33s
04. Arne, Eirik og Øystein          9h 58m 22s
05. John og Bodil                      10h 37m 51s
06. Even, Bjørn og Kjetil            10h 46m 50s
07. Bjørn og Snorre                    10h 46m 50s
08. Eli og Oda                           13h 00m 34s
09. Einar, Thorild og Åsmund      Makstid
10. Connie og Johanna               DNF


FXR 2015 – Individuell klasse menn

 1. Thomas Andersen                06:45
 2. Ola Mjølhus                        07:16
 3. Jostein Børve Herne            07:35
 4. Ingebrigt Ølmheim              08:01
 5. Mats Mollandsøy                 08:23
 6. Roger Botnen                      08:27
 7. Geir Inge Austbø                 08:36
 8. Kristian Volden Kjølstad      08:50
 9. Stian André Tolleshaug        08:53
10. Leif Abrahamsen                 08:58
10. Sindre Soldal                      08:58
12. Sjur Tolo                             09:05
12. Christian Evensen               09:05
14. Simon Wolff                        09:16
14. Bjørn Lingener                    09:16
16. Olav Mikal Fykse                09:37
17. Olav Vidar Melstveit           10:28
18. Ivar Dale                            10:54
19. Audun Gabriel Langeland    11:09
20. Frode Sandven                   11:28
21. Even Hjartholm                   14:25

 

FXR 2015 – Individuell klasse kvinner

1. Hildegunn Espe                  09:24
2. Merete Tellevik                  11:09
3. Sølvi Hjelmeland Stensli     11:13

FXR 2015 - Lagklasse

1. 10:15
Åsmund Natås og Vidar Natås

2. 10:48
Eirik Kvarv og Anders Gilje

3. 11:05
Torstein Tylden og Julie Skadal

4. 11:15
Kjetil Nyland og Lars Olav Børve. (Morten Jakobsen: DNF)

5. 11:37
Geir Larsen, Eivind Mo og Asgaut Valland

6. 12:20
Jan Øyri, Kjetil Øyri og Halvor Torpe

6. 12:20
Arve Øyri, Bjørn Øyri og Even Øyri

7. 14:30
Åsmund Kristiansen og Einar Opsanger. (Torill Kveberg: DNF)